O NÁS

Dovolte, abychom Vám představili značku Luxury Panels, která nabízí především širokou škálu luxusních dekorativních interiérových prvků.

Výrobky ze dřeva a z umělého kamene přinášejí rozmanité využití v řešení velkoplošných obkladů stěn a dělících příček, podlahových prvků a atypických dveří. Mezi naše produkty nechybí ani nabídka originálního nábytku a interiérových doplňků.

Naše produkty v sobě spojují vysokou přesnost nejmodernějších výrobních technologií a cit tradičního řemeslného umění. Finální ruční opracování každého našeho výrobku dodává surovému materiálu krásu i v nejmenších detailech.

Nabízíme výrobky dle vlastního designu ale i externě dodaných návrhů. Pomáháme realizovat představy nejen architektů a interiérových designérů při projektech hotelových, komerčních i bytových interiérů, ale naše služby jsou připravené i pro individuální zákazníky.

 

„Obchodní značka Luxury Panels nabízí výrobky určené pro každý interiér, který si klade vysoké nároky na originální design, výběr prvotřídních materiálů a špičkovou kvalitu řemeslného zpracování.“

Petr Žák
produktový manažer